SALE

SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports Sony E-mount

6999.00

De SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports E-mount biedt de optische prestaties van de 600mm f/4 maar met de flexibiliteit om te zoomen tussen 300mm tot 600mm. Door het geavanceerde interne zoommechanisme is het werken met dit objectief een uitgebalanceerde en gebruiksvriendelijke ervaring.

Categorieën: , ,

Hoya HDX Filter Protector 40.5mm

Dit Hoya HDX Protector Filter is één van de sterkste beschermfilters die Hoya u kan bieden. Met deze speciale coating en chemisch extra gehard glas is dit een ideaal filter om uw objectief te beschermen tegen krassen en vuil.

Caruba Cleaning Kit All-in-One CB-CK1

De Caruba Cleaning Kit All-in-One is een ideaal hulpmiddel om je apparatuur vrij van stof, vet en vuil te houden. De set bestaat uit een blaasbalg, lensborstel, vochtige doekjes, reinigingsspray en een microvezel doekje.

Op voorraad

Beschrijving

SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports Sony E-mount

De SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports E-mount biedt de optische prestaties van de 600mm f/4 maar met de flexibiliteit om te zoomen tussen 300mm tot 600mm. Door het geavanceerde interne zoommechanisme is het werken met dit objectief een uitgebalanceerde en gebruiksvriendelijke ervaring.

De high-response linear actuator (HLA) zorgt voor een razendsnelle en precieze autofocus, zelfs bij snelbewegende onderwerpen. De ingebouwde optische stabilisatie met OS2-algoritme biedt tot 5,5 stops compensatie, wat cruciaal is bij opnamen uit de hand op grote brandpuntafstanden. Twee OS-modi geven extra stabiliteit, inclusief een speciale panning-modus. Dit stabiliseert beelden ongeacht de oriëntatie van de camera, waardoor bewegende onderwerpen met precisie vastgelegd kunnen worden.

Deze lens heeft een geavanceerde optische constructie met 28 elementen in 21 groepen, waaronder 6 FLD- en 1 SLD-glas elementen. Dit zorgt voor minimale chromatische aberratie en maximale scherpte over het gehele zoombereik. De Nano Porous Coating en water- en olieafstotende coating op de frontlens verminderen reflecties en beschermen tegen stof en vocht.

De lensbehuizing is gemaakt van een duurzame magnesiumlegering en voorzien van thermische isolatieverf, ideaal voor gebruik onder extreme weersomstandigheden. Het interne zoommechanisme houdt het zwaartepunt stabiel, wat een betere balans biedt bij gimbal- en handheld-opnamen. De lens is bovendien stof- en spatwaterbestendig en voorzien van een drop-in filterhouder voor filtermaat 40,5 mm.

Voor de professionals beschikt de SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports E-mount over een aantal extra functionaliteiten. Zo beschikt de lens over een functiering met verschillende instelbare modi, zoals Focus Preset en Power Focus Mode, ideaal voor video-opnamen. De statiefgondel met soepele rotatie en klikposities per 90° is compatibel met de Arca Swiss klemmen en eenvoudig te verwisselen. De lens ondersteunt ook Sigma’s teleconverters voor brandpuntafstanden tot 1200mm.

Kenmerken van de SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports Sony E-mount

  • Ultra tele-zoomlens
  • Lensvatting: E-mount
  • Handmatige en automatische scherpstelling
  • Variabele brandpuntafstand tussen 300 en 600mm
  • Minimale scherpstelafstand van 280cm (W) – 450cm (T)
  • Maximaal diafragma: F/4
  • Minimaal diafragma: F/22
  • Ingebouwde beeldstabilisatie
  • Aantal diafragmabladen: 13
  • Filtermaat: 40,5
  • Gewicht: 3.958g
  • Maximale diameter x lengte: 167.0mm x 467.9mm
  • Stof- en spatwater bestendig

Inhoud van de verpakking

  • SIGMA 300-600mm F/4 DG OS Sports E-mount
  • Zonnekap
  • Lensdoppen
  • Opbergtas

Technische specificaties

merk

Bajonet / Lens-mount

Sony E (FE), Sony E (NEX)

EAN

85126598655

Hoya HDX Filter Protector 40.5mm

merk

Maat Filter

Type Filter

Caruba Cleaning Kit All-in-One CB-CK1

merk

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.